Telefonní ústředna v cloudu

Pohodlné ovládání přes webové rozhraní, bez nutnosti pořizování vlastních serverů.

BETA program Dozvědět se více

API + Aplikace

Veškeré funkce ústředy je možné ovládat přes REST API. Ústřednu je také možné ovládat přes vlastí JavaScriptové aplikace.

Žádné dráty

Vše je pěkně v cloudu, jediný kabel který, pro provoz ústředny budete potřebovat je ten, kterým připojíte telefon do internetové zásuky.

Plně cloudové řešení

Nepotřebujete žádné vlastní servery, dráty nebo skryté poplatky od dodavatelů. Jen připojení k internetu a VoIP telefon - zbytek je na nás.

Nepřehlédnutelná přehlednost

Mějte vše pod kontrolou. Kdo kam volá, kolik je aktivních hovorů, kolik to bude stát, jak často se volá do zahraničí a další. Nebo rovnou snadno napojte ústřednu na Google Analytics.

Poradíme Vám

Každý zákazník je jedinečný, stejně tak, jako jeho potřeby. Poradíme Vám se vším co bude třeba, tak abyste využili všech výhod telefonní ústředny. Věříme v osobní přístup - hlavní prioritou je Vaše spokojenost.

Byznys

Vypadejte profesionálně s vlastním pevným telefonním číslem a to během několika minut. Přesměrujte volání kam zrovna potřebujete, třeba podle denní doby, VIP členství nebo dostupnosti o svátcích.


Praha - Brno - Ostrava

Máte více poboček nebo prodejen po celé republice či dokonce po celém světě ? Propojte je telefonní ústřednou a snižte tak náklady za volání na nulu! Pobočky si mezi sebou volají zdarma bez ohledu na to v jaké geogracické končině se nachází. A to samozřejmě i pokud máte prodejnu v zahraničí!

Jak se kam dovolám ?

Je to snadné, všechny pobočky ovládáte z jednoho místa: pohodlného webového rozhraní. Každé pobočce přiřadíte vlastí číslo, na kterém je pak dostupná. Pro příklad pobočka v Praze má číslo 100 a v Paříži 200. Pokud tedy chcete zdarma zavolat do prodejny v Paříži, stačí vytočit z popočky v Praze číslo 200.

Chci ústřednu

Ovládněte ústřednu.
Pomocí JavaScriptu.

Telefonní ústřednu můžete kromě pohodlného webového rozhraní také ovládat pomocí vlastních scriptů. Script je spuštěn při každém přichozím hovoru a můžete tak rozhodnout přesně kam hovor směrovat nebo jakou uvítací zprávu přehrát.

Proč skriptovat hovory ?

Jedině tak máte hovor pod plnou kontrolou právě VY. Nejen že se rozhodnete co s hovorem a kam ho směrovat, ale můžete použít HTTP API a zjistit ve Vašem systému, že se jedná o VIP klienta a má mluvit se specialistou. Další možností je třeba napojení na službu Google Analytics.

Nevíte si se skripty rady ? Nevadí, vše vytvoříme za Vás, podle Vašich představ a potřeb. Prostě na míru - aby to sedlo.

Jak to funguje ?

Zaujala vás ústředna v cloudu ? Zeptejte se nás na cokoliv, rádi Vám poradíme! Kontakt   neboZavolejte mi

mluv.cz - Máme si co říct.